Co jsme pro vás připravili, kde jste nás mohli potkat

Co jsme pro vás připravili, kde jste nás mohli potkat / Boio.cz
9/7/2016

Opasky BOIO budou na BIKE VALACHY Zveme všechny milovníky kol na Valašsko, do malebných Velkých Karlovic, kde se v sobotu 9. července jede maraton horských kol — VALACHY. My tam s našimi opasky budeme taky, tak se zastavte.
Pokud máte nějaké píchlé duše či pláště, ze kterých byste rádi měli opasek, přivezte je 9.7. do Velkých Karlovic. Rádi je od vás převezmeme a posléze vyrobíme opasek dle vašeho přání.

20/5/2016

Tentokrát pro vás máme 2 novinky v naší nabídce:

Opasky z plášťů a opasky vyrobeny „pouze“ z duše. Opasky z plášťů mají různé vzorky, velmi výrazné — z kol, které jsou přizpůsobené do těžkého terénu, jiné jsou spíše jemnější. Pláště jsou velmi důkladně vyčištěny a oživeny tak, aby vzorek vynikl. Spona na opasku je s trnem, zapínaní je tedy přes díry. Délku opasku upravujeme dle potřeb zákazníka.

14/4/2016

Čistá duše — to jsou prošívané opasky z duše, kde duše je pouze zkrácena, není řezána podélně, popruh je schován vevnitř duše a není tudíž vidět. Spony u těchto opasků jsou provlékací – posuvné. Opasky je opět možné zkrátit dle požadavků zákazníka.

15/12/2015

Rádi byste si vyzkoušeli opasky Boio? Přijďte na jarmark.

10/12/2015

Na jarmarku v Ostravě jsme poprvé nabízeli opasky z plášťů. Brzy je najdete i nabídce eshopu.