NĚKOLIK POSTŘEHŮ K NAKUPOVÁNÍ NAŠICH VÝROBKŮ

TAKTO VÁM OPASEK ZABALÍME

Obal tvoří kvalitní tvrdá lepenka, svázaná použitou veloduší.
obal BOIO

Zkrácení opasku

Stejně jako jsou jiné proporce každého člověka, tak i naše opasky mají různé délky. Prosím, před objednáním změřte, jak dlouhý opasek potřebujete. Prodlužování neděláme, opasek lze však zkrátit.

Délka opasku

Opasky z duší jsou ušity v konkrétní délce, která je uvedena u každého pásku. POZOR délky opasků jsou zde uvedeny bez spony, se sponou to je cca +7cm. Tyto pásky není problém zkrátit. Pokud chcete delší, můžeme Vám ušít podobný.

Opasky z plášťů děláme na míru. Stačí nám poslat informaci, kde máme udělat středovou díru a my přidáme další dvě před a za, prostor pro hubnutí nebo přibírání je zhruba 10 cm.

Středová díra opasku

středová díra opasku BOIO

Jak zjistím, kde udělat středovou díru? Možností je několik:

  • změřte dle aktuálního opasku, který je nošen,
  • provlékněte kalhotami provázek či rovnou metr a změřte, kde je pro vás ideální zapnutí,
  • napište nám velikost kalhot, které nosíte, my už to trefíme.

Vyrobíme opasek na přání

Máte představu, jak by měl Váš opasek vypadat a nenašli jste jej u nás v nabídce? Kontaktujte nás a my se Vám pokusíme vyhovět.

Tuto službu můžete využít také máte-li svou oblíbenou „vydechlou“ duši, kterou byste rádi nosili i nadále u sebe. Rádi Vám z ní připravíme opasek přesně na míru. Cenu zakázky s Vámi domluvíme předem.

Dárkový poukaz

Chcete-li uplatnit dárkový poukaz, vyberte si opasek a pokračujte tradičním způsobem v nákupu. Při dalším kroku v objednávce u volby způsobu doručení a převzetí vyberte možnost uplatnit dárkový poukaz, níže pak vepište jméno osoby a číslo uvedené na dárkovém poukaze.

dárkový pouzkaz BOIO