BOIO, stylové opasky s příběhem

Jak to všechno začalo

Pamatuji si to jako dnes, Viktora v obýváku, jak mi ukazuje článek o chlapíkovi, co vyrábí věci z cykloduší. A pak ty obrázky z internetu tube/tires dušových variací. A vrcholem všeho byl dokument o argentínském páru, který z duší vyrobil dokonce nádherné kozačky. Geniální! Tak jsem domů dotáhla první vyřazené duše. Hned bylo jasné, jaký ohromný potenciál se v tom odpadu skrývá. Chvíli trvalo, než jsem přišla na to, co a jak s tím dovedu, jaký stroj, jaké nitě. Čím je nařezat a na co našít. Obrázky z internetu jsou jedna věc, konečný výsledek zas mnohdy dopadal a dopadá úplně jinak. Kdyby nebylo podpory okolí, dávno bych s tím sekla. Třeba to někdy uděláme, zatím nás to ale těší a baví.

Dříve, ještě prvním opaskem, vznikl veselý a hravý název. Rubber Robber. Pro jeho sklony k násilí jsme se rozhodli pro něco mírnějšího. Po shlédnutí několika dílů Vikingů by to možná mohla být Skuld (jedna z Valkýr sbírající DUŠE padlých válečníků a posílá je do Valhally. Kdo by nechtěl do Valhally?!). A protože pod tím názvem už jsou jiné zajímavé věci a metalové kapely, hledali jsme dál. A padli nám na mysl Keltové, konkrétně kmen Boiu, který žil na území České republiky. A to byl bezesporu taky slušný oddíl. A tak jsme BOIO.

Kdo jsme a co děláme

Já začala s dušema, Viktora nadchly pláště.

Mirka — šije opasky z plášťů, občas zkouší i nějaký ten plášť, pláště jsou ale větší fuška na svaly.

Petr — protože to Viktora přestalo bavit, začal dělat kromě webu/netu taky opasky z plášťů.

Bohunka — bydlí v Polsku, a tudíž má na triku šířit věhlas a slávu naší značky v této krásné zemi.

a spol. — široký okruh rodiny a přátel, co nás všemožně podporují, dávají tipy a různě rozptylují, protože dělat takovýto byznys jen ve třech, je někdy pěkně na hlavu.

Kontakt

Miroslava Jopková
se sídlem Dolní Lomná 221, 739 91

  • e-mail 
  • mobil +420 774 406 993
  • facebook
  • instagram
  • IČ 73229105
  • DIČ CZ7952044980